Ideapark, s.r.o.
tel.: +420 273 134 930
email: info@ideapark.cz

Projekty

EKO dny

Výstava založená na podporu ekologického myšlení každého znás.

více informací >

GiGi párty

Ideapark připravil zcela novou výstavu s názvem GiGi párty, k vidění bude široká škála modelů sestavených z této papírové stavebnice. 


 

více informací >

Výstava masky z celého světa

Výstava masky z celého světa představí přes dvacet modelů masek nejrůznějšího původu i určení. Vystavující OC tak všem, malým i velkým návštěvníkům, pootevře poutavým způsobem fenomén, který provází lidskou kulturu od nepaměti.

více informací >

výstava automobilů a techniky TATRA


TATRA jako průkopník v oblasti automobilů. Připravili jsme novou interaktivní výstavu, jejímž cílem je zábavnou formou představit dětem i dospělým automobilovou techniku a její historii. 


 

více informací >

Příběh papíru

Tato putovní interaktivní výstava představuje historii, současnost i buducnost papíru jako notoricky známého materiálu v jeho běžných i nečekaných podobách. Návštěvník výstavy se seznámí s historií papíru i se současnými trendy jeho využití, s principy výroby papíru a jeho recyklací. Dozví se proč třídit a ještě mnohem více. Součástí výstavy je i dílna, kde mohou návštěvníci skládat, vystřihovat i soutěžit. Interaktivní výstava je pro návštěvníky zcela zdarma.

více informací >

výstavy se stavebnicí MERKUR

Je putovní interaktivní zábavně vzdělávací výstava modelů postavených ze stavebnice MERKUR. Výstava je doplněná o dílnu s možností volné stavby pro návštěvníky a mnoho zajímavých informací z historie i současnosti stavebnice. To vše je pro návštěvníky výstavy zcela zdarma.

více informací >

Kurz 1. pomoci

Každý se může dostat do krizové situace, kdy bude třeba se rychle a dobře rozhodnout, neztratit nervy a vědět co dělat. I Vy můžete zachránit lidský život...

více informací >